| bebitza a întrebat:

De ce fostul meu prieten dupa ce s-a despartit de mine umbla doar cu blonde?
yos satena...bruneta uneoriwinking

Răspuns Câştigător
| REMiXDJ a răspuns:

Cred ca are draci!, la-s ca-i bine, o sa dea el de dracu' cu blondele, daca nu a apreciat ce a pierdut.

12 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Incerca si cu altele daca cu brunete nu i`a mers tocmai binelaughing

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Poate acum ii plac blondele, nu satenele big grin

| Farcas a răspuns:

Trebuie neaparat sa existe un motiv?

| kitty_8919 a răspuns:

Poate ii are o perioada de timp cand umbla cu brunete si o perioada de timp cand umbla cu blonde

| Ben. a răspuns:

Cine s-a fript cu ciorba, mananca doar iaurt.

| lia a răspuns:

Eu nu inteleg cum esti satena, uneori bruneta, oare te referi la par sau? Hmmm, ma rog, nu are prea mare importanta.
Nu consider ca daca-i veghez fiecare pas se va impaca cu tine, din contra. Daca este fost, sa ramana fost.
Poate la tine a vazut alte calitati, nu faptul ca esti vopsita. Sa nu-mi zici ca vrei sa te vopsesti blonda pentru ca sa te placa din nou.hee hee

Răspuns utilizator avertizat
| MarYoBenucci a răspuns:

Da nu inteleg de ce te m-ai intereseaza de el laughingrolling on the floor

| sese a răspuns:

Sa-ti faca inima rea; s-ar putea sa va impacati daca nu te faci blonda sau poate daca.
Esti inteligent daca nu crezi decat jumatate din ceea ce auzi; esti inteleptdaca stii care jumatate!

| cîrne a răspuns:

S-o fi saturat de brunete-))

| LEET a răspuns:

Ce te mai supara viata... Vrea sa te chinuie... Si cred ca a reusit straight face

| aleea a răspuns:

Deoarece fetele blonde atrag privirea mai repede oricui si este mai usor sa gasesti o fata care sa-ti placa.