| stefanutzza a întrebat:

Cum te poti impaca cu fostul prieten? daca el s-a despartit de mine...

Răspuns Câştigător
| haapyfacesmilealotforme9090 a răspuns:

Pai in primul rand vorbeste cu el foarte deswinking. fii glumeata daca el mai aminteste de ''voi'' si vorbeste deschis despre asta. si eu am fost intr-o situatie asemanatoare si crede-ma ca daca chiar a tinut la tine se va intoarcewinking. asteapta si vei vedea ca daca chiar te-a iubit se va intoarce al tine. daca nu face asta inseamna ca nu te merita!

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu merita sa te impaci cu cineva care la un moment dat nu te-a mai vrut. Esti la varsta la care trebuie sa-ti permiti acest lucru.

| KarinaV a răspuns:

Sfatul meu este sa nu te mai impaci deloc cu el. Insa daca chiar vrei sa te impaci incearca sa cauti pe google intrebarea asta si cred ca o sa gasesti niste raspunsuri mai bune decat ai putea sa gasesti aici. Cred ca era si o carte despre asta thinking

| ioanaaa1998 a răspuns:

Acum depinde si din ce cauza s-a despartit de tine. Daca s-a despartit de tine din cauza ta, atunci nu cred ca te va ierta, ai putea totusi sa incerci sa-l contactezi sa ii spui ca vrei sa ramaneti prieteni, si astfel va puteti aropia din nou. Daca el este cel care a gresit, atunci este un fraier, sincer. Dar cu toate astea, daca sunteti de mult timp impreuna ai putea sa-i mai acorzi o sansa. Insa pentru a face asta trebuie sa te intalnesti cu el, invoca diferite motive, daca il iubesti, nu-l lasa sa plece. Sper ca te-am ajutat!