| Seducatorul a întrebat:

Ajutor! Ma plac 4 fete si nu stiu pe care s-o aleg!
2 din ele sunt blonde, una-i bruneta si cealalta satena! Eu le-as vrea pe toate 4 dar nu vor ele!

9 răspunsuri:
| AnonimaOk a răspuns:

Buna.
In primul rand, daca vrei sa demonstrezi ca ai un gram de onestitate si demnitate, alege doar una.
In al doilea rand, culoarea parului e printre ultimele lucruri de care ar trebui sa tii cont. Cred ca cel mai important e sa le cunosti, sa vezi care din ele iti este alaturi si te intelege si sa o poti intelege si tu pe ea. Vezi ce lucruri aveti in comun. Daca va plac lucruri asemanatoare, cu atat mai bine si sunt sanse sa dureze relatia. Oricum si in celalalt caz in care sunteti opusi ar putea merge (mai greu) si ar fi chiar interesant.
Alege persoana care chiar te iubeste si cu care simti ca ai putea petrece timpul.
Ar trebui sa tii cont si de pasiunile amandurora gen muzica, sport, skateboarding, graffiti, dans, pictura, etc.
De asemenea, oameni buni, nu e normal sa tinem cont si de niste valori morale? Onestitatea, frumusetea interioara, bunatatea chiar nu conteaza?
Eu zic sa te gandesti bine la toate aceste aspecte. In plus, nu noi suntem in masura sa alegem, ci numai tu! Sunt convinsa ca vei face o alegere multumitoare!
Mult succes si sa va tina relatia ^.^
Sper ca am ajutat.

| mimiwewem a răspuns:

Alege-o pe cea care îți place ție cel mai mult.

| ℓαυяα a răspuns:

Conteaza daca e blonda sau bruneta?! alege-o pe cea care iti place, nu sta cu mai multe, nu ar fi corect fata de ele

| Crucified a răspuns:

P-aia roşcată.

| Fridăm a răspuns:

Deci asta ai luat în cârlig până la urmă. 'Ce trebuie să ştie ele? Fii cu toate 4 pe ascunssmug.

| AnneMarie78 a răspuns:

Ca-ti ani ai?

| Fridăm a răspuns (pentru AnneMarie78):

D-ar tu, câ-ţi ani a-i?

| AnneMarie78 a răspuns (pentru Fridăm):

16 draga!

| Fridăm a răspuns (pentru AnneMarie78):

Bine...mai studiază puţin gramatica... dragă.