| anonim_4396 a întrebat:

Mereu cand am senzatia ca arat si eu cat de cat bine... imi amintesc de poze. in care ies urat rau, in niciun fel cum arat eu in oglinda... sa nu zic ca in unele ies si cu un ochi mai mic ca altul. ( in realitate nu e asa, dar in poze asa se vede. de fapt, toata fata imi iese cateodata stramba in poze, si uneori, mai ales cand port camasa, imi iese asa. alungita. nu stiu cum. foarte urat ies. oricum. si sa nu zic in poza de legitimatie cum am iesit, desi ceilalti zic ca arat aproape la fel, eu ma vad mult mai urat.) De ce? :/

Răspuns Câştigător
| VreauSaAjut2000 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema, faza e ca noi nu credem ca iesim bine in poze, cel putin eu, care chiar nu ies bine in poze. Poate ca subconstientul tau te face sa crezi ca arati urat in poze pentru ca ai vazut cateva in care chiar ai iesit naspa si de atunci tot crezi ca nu iesi bine in poze.
Sau poate esti nebun, una din doua, bafta; ))

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In videoclipuri cum iesi? laughing