| Dety a întrebat:

De ce imi curge un lichid alb din vagin...Nu e vreo infectie nu? Ji am auzit ca poate fi si o infectie... Dar eu nu vreau sa merg la ginecolog.Nu me`am inceput viata sexuala.happy
Daw fundita celui care ma ajuta! Multumesc

Răspuns Câştigător
| nina_8288 a răspuns:

Dragutza si eu sunt in aceeasi situatie asta este normal dar mi rara este o simpla raceala merg la ginecolog te consulta pburtika si ai terminat o sa iti dea sa iei nijkte pastilute p care ke introduci in lokat dar cat sa stea acol atata si supozitoare si tee sa te ingrijestti pentru ca na ai racist si nu cred ca ai vrea sa mai mergi o data nici eu nu mia inceput viata sexuala am doar 14 ani dar ste normal te-ai racit doar nu te speria vb cu parinti si mergi la doctor si o sa se termine totul mai repede decat crezi u pup si succes si nu mai fi trista ca este o problema copilareasca pup draguta

3 răspunsuri:
| Lavinia a răspuns:

Stai linistita, nu ai patit nimic.

| princessmaya a răspuns:

Atata timp cat culoarea e alb si nu galbuie. e normal. Sunt unele fete care au problema asta. dar nu cred ca e grav. Poti folosi protej-slip-uri in ca sa nu-ti patezi chilotei.Ai putea sa vorbesti si cu mama ta despre asta, nu e nimic rusinos mai ales ca nu ti-ai inceput viata sexuala, te va ajuta foarte mult

| Alexandrina_1467 a răspuns:

Nu-i nici o infectie!
Dora ai racit putin.
Fa baita cu flori de romanita si o sa-ti treaca!