| emma_7432 a întrebat:

De ce imi merge you tubul asa de greu? In timp ce ascult muzica tot se intrerupe, de ce? funda love struck.

Răspuns Câştigător
| EuDoarEu_4521 a răspuns:

Hey din ce cauza nu stiu dar si mie imi face la fel. Trebuie doar sa dai de la capat si apoi sa pui stop si sa astept vreo 30 de sec sau cat vrei sa se incarce. Sper ca te-am ajutat!

4 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

---> Deoarece lumea tot pune mai multe videoclip`uri si de asta merge asa de greu! happy

---> Problema va fi remediata in curand! big grin

---> Numai bine! puppy dog eyes

| Rioko a răspuns:

E posibil sa fie din cauza internetului... ai rabdare sa se incarce si apoi incearca sa asculti.

Răspuns utilizator avertizat
| secret_1807 a răspuns:

Din cauza ca ai o conexiune grea la internet, sau din cauza la virusi