| Tytos_Bătrânu_1996 a întrebat:

am si eu o problema, joc metin, si in timp ce joc de obicei ascult muzica pe youtube, de la un timp nu mai merge youtube, se intrerupe muzica, in timp ce joc, si pagina de facebook imi apare sa dau reload, si imi apare shockhave has been crashed, help me? big grin

2 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Schimba browserul, iti recomand aurora de la mozilla happy

| AlinSUNT a răspuns:

Ai netul mic sau mai sunt 2 variante: ori browserul, ori memoria... Eu folosesc Mozilla si chrome... la amandoua pateam si eu ..pana mi-am sters aproape toate jocurile=]]