| CeQe a întrebat:

De ce imi tot musc limba fara sa vreau? laughing

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depinde cand o musti, daca mananci si o musti mananca mai incet dar daca patesti asta cand vorbesti e problema cu maxilarul si trebuie sa mergi la medic.

| CeQe explică (pentru mgtow):

Deci.cand mananc nu o musc si nici cand vorbesc nu o musc.pur si simplu cand stau degeaba o musc.si o musc fara sa vreau.

| mgtow a răspuns (pentru CeQe):

Daca ti-o musti tare nu e bine, incearca sa te controlezi sa nu-ti musti limba.

| craist a răspuns:

Pentru ca are un gust care iti place mult laughing stii ca limba are 4 gusturi si poate tu il simti doar pe ala care iti place tie si naaa o musti de placere big grin laughing rolling on the floor