| RockStar a întrebat:

De ce in ziua de astazi parintii isi mint copiii? straight face

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pentru ca sunt chestii pe care copilul nu are voie sa le stie si parintii isi inventeaza acele minciuni asa evitand diverse prostii pe care le poate face minorul. Oricum cand iese pe usa le afla de la alti copii.

| aliceinchains a răspuns:

Am fost degrabă la DEX să caut "mințesc", mă, nu există! Săraca limbă română, ce-o stâlcești tu din toate încheieturile!

| RockStar explică:

Anitzalpsvolei :?

alicecullen : atuncii cand iti cer parerea atuncii bate dracu din gura pana atunci pa happy :*.
si ++ nu ma cobor la nivelul tauwinking.

| aliceinchains a răspuns (pentru RockStar):

Ai pus o întrebare pe TPU, nu ai specificat că eu sau alții nu au voie să răspundă. Toată lumea e liberă să răspundă la orice întrebare are chef. Și încă ceva, văd că ai modificat întrebarea... dacă ești atât de inteligentă și nu te cobori la nivelul meu, de ce ai schimbat? Asta nu înseamnă că îmi dai dreptate?

| RockStar explică:

Misogin : insfarsit un om inteligent happy.
Care nu a inceput sa comenteze " degeaba ". doar a se afla intreaba happy.
Multumesc :*.

| mgtow a răspuns (pentru RockStar):

N-ai pentru ce, si eu am 3 dusmani pe TPU dar stii cum e vorba aia: Lasa-i impace ca cel ce ii ignora e cu capul pe umeri.

| RockStar explică:

Multumesc restul happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

Pai unii ca sa ii protejeze sunt copii care inca mai cred in Mos Craciun si se bucura cand vad cadourile sub brad,de aceea ii mint sau cazuri in care un copil nu stie ce inseamna dragoste si sex de aceea ii mint,dar cei mai multi nu mint,ci doar infloresc,ii povesteste copilul o intamplare si ca sa para mai grozava,minte infloreste putin ca acel copil sa para impresionat, fiecare parinte are problemele lui, o sa intelegi cand o sa ai parte de dragostea propriului tau copil.succes

Pa,pa!

| anitzalpsvoleirid a răspuns:

Hmmm mintesc deci zici ce fel de mintesc?:d

| corina3able a răspuns:

Are ea motivele sale, doar nu poti stii ce este in sufletul unei mame...