| 88All4U88 a întrebat:

De ce in ziua de azi toate fetele se uita doar la cum arati? crying chiar daca ai fi baiatul perfect prin interior?

Cat la suta conteaza exteriorul si cat la suta interiorul pentru voi?

Răspuns Câştigător
| MissmysteriousS a răspuns:

Nu,nu toate fetele, majoritatea,mai sunt unele care apreciaza cine esti cu adevarat in interior,nepazandu-le cum esti in exterior,pentru mine infatisare unui baiat este foarte scazuta,de ce?,pentru ca majoritatea baietilor care sunt draguti la exterior sunt niste grosolani si neseriosi, pe cand ceilanti se comporta altfel cu tine, si ar trebui sa aprecieze lucrul acesta...

4 răspunsuri:
| ImHereForYou a răspuns:

Mai copilule...nu trebuie sa fie asa...o fata se uita intai la cum te comporti sh pe urma la cum arati poate asa ti se pare tie
30%cum arati 70%cum te comporti

| uNKN0Wn a răspuns:

Da fetelor, dar o fata frumoasa vrea un baiat frumos! Una frumoasa nu s-ar uita niciodata la unul nu asa dragut dar inteligentwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru mine exteriorul conteaza 70% iar interiorul 100%

| gogol24 a răspuns:

Pentru mine nu prea conteaza cum e exteriorul conteaza mai mult interiorul
interiorul90% iar exteriorul 10%