| GicaPistolaru a întrebat:

De ce iubita mea nu vrea sa mi faca hickey pe gat?!

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Intreab-o pe ea.

| Violleta2022 a răspuns:

Probabil pentru ca mai inteligenta decat tine si nu vrea sa o urasca parintii tai, ca-ti face vanatai pe gat.

| Anee1667 a răspuns:

Poate ca nu ii place, are retineri, nu stie sau i se pare inadecvat. Toate lucrurile vin de la sine si se intampla la momentul potrivit. Niste semne nu iti demonstreaza iubirea, daca iti ofera sustinere, afectiune, incredere, prietenie, libertate, onestitate, sprijin, grija, poti fi sigur ca sunt gesturile unei persoane cu adevarat indragostite. Nu grabi lucrurile, daca ea isi doreste iti va face. Totusi daca esti curios sau ingrijorat, fa-o sa se simta confortabil, in largul ei, apoi abordeaza acest subiect.