| Kely2820 a întrebat:

De ce la liceele cu profil vocational cum ar fi sport sau actorie nu se afișează mediile de admitere din anii trecuți?

Răspuns Câştigător
| LexaEAG a răspuns:

Fiindca acolo nu conteaza mediile, ci talentul, de asta se numeste vocational, poti intra si cu 3.

3 răspunsuri:
| anamariarot a răspuns:

Are dreptate Cătălina1115.

| Cătălina1115 a răspuns:

Nu este adevarat ceea ce spune cel dinaintea mea
Eu sunt la un liceu vocational!
Pai, nu apar mediile deoarece dai niste probe de aptitudini, nu poti intra doar cu media, intelegi? Si nu poti intra cu orice medie, asa casa nu vorbeasca aiurea

| LexaEAG a răspuns (pentru Cătălina1115):

Eu am spus cum se procedeaza in judetul meu, fiindca asa se intampla, stiu persoane care au intrat cu 3, 25, iar aici conteaza si liceul, deci imi pare rau sa-ti spun, dar nu aiurez.