| CaleaCeaDreapta a întrebat:

Cum imi pot sterge toate intrebarile si raspunsurile, sau sters de tot contul cu tot ce este in el?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Tu nu le poti sterge, poti doar scrie un mesaj din CONTACT si sa rogi administratorul TPU sa le stearga. Tot asa si cu stergerea contului, doar ca postarile nu vor fi sterse, vor aparea ca postate de anonim. Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru a-ti sterge contul, trimite un mesaj la contact( http://www.tpu.ro/contact )in care soliciti lucrul acesta si-ti vor fi sterse. Postarile tale vor ramane pe site ca fiind anonime,dar daca le vrei sterse,trebuie sa ceri lucrul aceste in momentul solicitarii stergerii contului. Daca-ti doresti sa-ti stergi doar postarile, nu si contul, solicita lucrul acesta (tot)la contact.Va dura putin pana se va rezolva(poate dura in jur de 30 de zile), dar iti va fi luata in considerare cererea.Numai bine.