| Gabriela_5005 a întrebat:

Help! ce se intampla? mi-au disparut punctele, intrebarile, raspunsurile?

Răspuns Câştigător
| bruno9432 a răspuns:

Uneori se mai actualizeaza datele de pe site. se mai intampla. nu te panica.
In general cand intri data urmatoare totul revine la normal.

10 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Si mie. Stai linistita. Iti vor aparea la loc. Isi face refresh site-ul.

| SweetCandy a răspuns:

O sa reapara.....nici un user nu mai are puncte in mom asta!happy

| Elly4all a răspuns:

Se face reactualizare.in cateva minute va aparea la loc, nute mai panicawinking

| crisS a răspuns:

Reactualizare in cateva minute or sa apara la loc! don't worry be happy

| gabitza05 a răspuns:

Nu ti-au aparut inapoi? Mie da. e din cauza reactualizarii happy

| dulcika a răspuns:

Asa se intampla, se reseteazahappy

| YepIsSuspended a răspuns:

Ho! Ca nu murisi!laughing

| RamonaMn a răspuns:

Nici eu nu le am. Se reactualizeaza pozitiile, punctele dar vor reaparea.Stai linistita~ :*

| MeMe a răspuns:

Probabil vor reveni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai linistita! Apar inapoi. Asa-i aici ca-n Triunghiul Bermudelor, doar ca repet: apar.