| Marius260611 a întrebat:

De ce ma atrag fetele care poarta blugi albaștri și câteodată ma fac sa ma uit la ele mai insistent? Când mi se pare mie ca sunt mai atractive din acest motiv cred eu

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ala e fetisul tau, al meu e sa le vad imbracate in latex, altfel nu ma atrag deloc https://www.aliexpress.com/......31385.html

| Furnicuta000 a răspuns:

Poate pentru ca o culoare mai deschisa la blugi scoate mai mult formele in evidenta

| Marius260611 explică (pentru Furnicuta000):

In legătură cu formele, nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o atractie, un fetish. Mie de exemplu, imi plac tipele blonde cu ochii albastrii si buzele carnoase.