| aleeee a întrebat:

De ce majoritatea dau fundita primului raspuns care apare la o intrebare?

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Am observat si eu chestia asta si chiar e deranjant. Unii vad intrebarea mai tarziu si dau un raspuns mai mult decat pertinent si nu iau fundita. Si vezi ca o ia cineva care a dat un raspuns la misto. Eu mereu astept sa am macar 7-8 raspunsuri. Sau astept 1 zi sau 2 ca sa primesc mai multe. Mi se pare nedrept sa dai fundita primului raspuns.

| Elena1234456 a răspuns:

Pentru ca au nevoie disperata de ajutor si considera raspunsul folositor big grin.

| Vizitiul a răspuns:

Probabil este un raspuns pe masura asteptarilor.

| bluesky a răspuns:

Nu este asa, raspunsul care primeste fundita trece pe primul loc. Daca dai fundita ultimului raspuns din 20, acel raspuns va ajunge primul!

happy

| irina20 a răspuns:

Pentru ca nu au rabdare sa vada si celelalte raspunsuri care vin mai tarziu.Eu de exemplu am asteptat, si acum nu ma pot hotara cui sa-i dau fundita. Pup

| tia a răspuns:

Pentru ca asa s-au obisnuit. Si da e adevarat ca raspunsul care primeste fundita trece pe primul loc.

| Love4ever.EU a răspuns:

Pai. poate li se pare raspunsul cel mai potrivit! Nu stiu...tonguetongueMa rog. nu mi se pare o intrebare pe intereseanta! Cea care ai pus-o tu tongue

| KlaudyaAddha a răspuns:

Pai probabil raspunsul primului utilizator care a raspuns la respectiva intrebare l-a ajutat pe cel care a pus intrebarea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu numai pentru că este primul. Poate îl şi ajuta pe cel care a pus întrebarea.