| RockStar a întrebat:

De ce mereu este vina mea cand " fostele " amice se cearta intre ele straight face?
Mereu eu cad de vina chiar daca eu habar nu am de ce?
Nu au nici un motiv straight face. ba spun ca am facut nu stiu ce dar nu spun ce thinking nici macar numai sunt prietena cu ele straight face. baga minciunii fara nici un rost, sincer nu suport minciunile raised eyebrows. le detest :-&. ( nu spun ca eu nu am mintit dar na thinking ) nu le pot intelege de ce eu mereu cad de vina din orice straight face. Ori vor sa se razbune ca vad ca nu imi pasa de cat de o singura persoanabatting eyelashes. de ce sa imi pese de ele? cand lor nu le pasa de mine laughing. Dar ma deranjeaza faptul ca dau vina pe mine din orice :o si eu habar nu am motivul thinking Stiu ca invidia / ciuda e mare dar nici chiar asa laughing. Eu nu le prea bag inseama deoarece nu imi pasa ce spun dar na uneoriii ma scot din sarite cand aud ca mereu e vina mea. thinking

1 răspuns:
| N0name_7278 a răspuns:

Lol
Copii fara viitor rolling eyes