| Lucy26 a întrebat:

Ce sa fac? Parintii mei ma scot din sarite, ne certam cam din orice ...se baga tot timpul in viata mea ..imi zic mereu ce sa fac.daca sunt suparata ma cearta. daca nu raspunde imediat la ce ma intreaba se enerveaza nu stiu ce sa le fac.

2 răspunsuri:
| Radu284 a răspuns:

Da mai multe detalii. Cum se baga in viata ta? Ce anume iti zic sa faci?

Cand zici ca nu raspunzi imediat, cat timp iti ia sa raspunzi? Si la ce fel de intrebari nu raspunzi imediat?

| georgiana1316 a răspuns:

Ai putea sa ne spui varsta ta?