| anonim_4396 a întrebat:

De ce merge site-ul asa incet(greu) nu cred ca numai mie mi s intampla ca am mai vazut plangeri pe site...cine mai are probleme cca mina? stie cineva de la ce?

P. S:nu sunt noua pe site

12 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Eu nu prea am problemethinking
Din cand in cand merge greu si ma enervez frustrated... dar nu in fiecare zi...eu intru pe opera si merge ok.am observat ca pe internet explorer merge cv mai greu thinking

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Si la mine e la fel sad TPU merge greu, insa alte site-uri merg imediatwinking

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Si la mine se incarca foarte greu.

| SweetCandy a răspuns:

La mine merge fff greustraight face

| Ellena a răspuns:

Si eu am probleme cu ite-ul merge foarte greu, dar nu am habar de cesad... sper sa se rezolve curandwinking

| faranume a răspuns:

Eu folosesc ca browser google chrome..sh intr-adevar site-ul se incarca mai greu ca de obicei

| DarKJoKeR a răspuns:

Si la me merge greucrying. E posibil sa fie site-ul incarcat?

| adi_7507 a răspuns:

De curiozitate am incercat sa intru cu Internet Explorer 6 (virtual) si intr-adevar se incarca ceva mai greu. Nu mai dati vina pe site cand voi folositi un asemenea browser.

IE6 must die for the web to move on.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai probabil nu te-ai logat ca mai dura inca 5 min, si eu patesc la fel...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si mie imi merge f greucrying(

de ceeee?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar numai TPU merge greu, celelalte site-uri merg ca unse. Cred ca la TPU s-au spart rulmentii rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si la mine merge ft greu cryingcryingsad!?
Cum zice Sensei.BRO : "numai TPU merge greu, celelalte site-uri merg ca unse "hee hee
xoxo
by zui