| love3372 a întrebat:

De ce mi se distribuie pe facebook diverse "filmulete" fara ca eu sa vreau sa le distribui? va rog ajutor! Mersi mult!

Răspuns Câştigător
| madalynutza22 a răspuns:

Buna.am primit si eu de la diferite persoane.sunt un fel de virusi...mai mult de atat nu stiu(un sfat:celor care posteaza pe pagina le poti da unfriend, eu asa am facut si nu am mai primit)sper ca ti-am fost de ajutor>big grin

1 răspuns:
| NatureSelf a răspuns:

Pentru ca ai dat subscrible la acei cineva, si uti apare automat pe main wall.dai unsubscible.