| PumpkinDoll a întrebat:

De ce mi se pare asa terifianta trecerea timpului? Imi aduc aminte cand altii imi spune au ca au 14 ani si ma ofticam ca sunt mai Mari. Acum simt o usoara groaza cand ma gandesc ca la anul o sa am 20

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asta poti sa zici la batranete cand te prinde o boala incurabila, lipsa de ocupatie iti duce gandul la inutilitati.

| PumpkinDoll explică (pentru mgtow):

Daca mai prind batranetea

| Violleta2022 a răspuns:

Poate pentru ca nu ai realizat nimic pana acum...

| GabiDumitrescu a răspuns:

Stai sa vezi cand te apropii de 40...

| GirlOnline81 a răspuns:

Daca acum esti ingrozita, stai sa vezi cum trec urmatorii zece si inca numeri... laughing.