| Allison2009 a întrebat:

De ce mi se sterg unii prieteni de pe facebook? ei mi-au zis ca nu au dat unfriend deci care e problema?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat asta acum 3 sau 4 luni numai aveam o amica in lista mea de prieteni dar ea ma avea la prieteni si acum mi-am facut alt facebook asa ca te-as sfatui sa faci la fel daca vrei sa ma cunosti sa fim amici gheradu93

| Melcul a răspuns:

Ia incearca tu sa schimbi parola cred ca o mai stie cineva si intra in adresa ta.Schimba parola sa nu o stie nimeni si fa in asa fel sa contina si cifre si litere(exemplu popescu198118)