| eddycv9 a întrebat:

Cum pot 'muta' un prieten de pe facebook la followers (urmaritor). Adica sa ii dau unfriend dar totusi el sa ma poata urmari. Am patit si eu asta cu prieteni care mi-au dat unfriend si la profilul lor apaream ca 'following'

3 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Asta nu poate sa faca decat el.

| eddycv9 explică (pentru Danzell):

Pe mine m-a sters cineva pe care il aveam la prieteni si totusi am ramas ca urmaritor al lui desi eu nu am setat asta.

| Danzell a răspuns (pentru eddycv9):

Rectific. nu cred ca mai poti. Imi aduc aminte de chestia cu follow. E posibil sa o fi scos-o. Ai observat ca de ceva timp 2 3 saptamani s-a schimbat asezare paginilor in facebook