| foksy a întrebat:

De ce ne indragostim apoi nu mai iubim? si spunem adio fara sa gandim?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îndrăgostitul și iubitul nu-i aceeași chestie. Cel puțin pentru mine.Când te îndrăgostești e mai mult ceva de moment,câțiva fluturași, iar la prima greșeală te saturi și cauți altceva. Când iubești nu poți să treci așa de repede peste.Adio sigur nu spui fără să gândești. Orice are un motiv. Doar că uneori, după ce ai spus adio, ajungi să te gândești la momentele frumoase și să-ți fie dor.Și să-ți pară rău.

2 răspunsuri:
| ddddidi a răspuns:

Deoarece te obisnuiesti cu persoana de langa tine si nu mai e ca la inceput:parerea mea

| hahahagabriela a răspuns:

Pentru ca abia tarziu ne dam seama ca persoana nu gandeste deloc si ne-am dus cu inima inainte nu cu capul
Cand ti la cineva nu te intereseaza cum arata si ce defecte are penntru tine e unik dar dupa ce incepi sa il consumi altfel il vezi,,,

CEL PUTIN ASA INTELEG EU!