| Floricikpurpurie a întrebat:

De ce noi, tinerii suntem mai rebeli, neascultatori?
Mama m-a sfatuit sa intreb laughing)

Răspuns Câştigător
| Wehrmacht a răspuns:

Sunt asa doar cu cei care sunt impotriva stilului meu.Arat cum vreau sa arat, nu imi colorez parul in nu stiu cate culori, nu injur oamenii care nu mi-au facut nimic, nu fac misto de cei cu care n-am nimic si totusi cica sunt nedisciplinat pentru ca ripostez cand mi se spune ceva jignitor.Nici nu trebuie sa fiu rebel ca sa fac asta.Este ceva normal.Trebuie sa fi idiot ca sa nu te aperi.

9 răspunsuri:
| Grimmjow69 a răspuns:

Tehnologia a evoluat, copii din ziua de azi se nasc cu telefonul in mana si tableta in brate. Ei sunt enorm de deschisi la nou si au o cu totul alta perceptie asupra lumii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt tanar si cu toate astea nu ma consider rebel sau neascultator.

| Floricikpurpurie explică (pentru anonim_4396):

Sigur mai sari si tu calu`!:p
NIMENI NU-I PERFECT!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Floricikpurpurie):

"Nimeni nu-i perfect". De acord, dar chestia asta se aplica si copiilor si tinerilor si adultilor si batranilor, toti mai gresim la un moment dat deci asta nu e un argument.

| Floricikpurpurie explică (pentru anonim_4396):

Mda..ai dreptate dar pe bune acum...ai vazut si tu toti adolescentii, tinerii sunt cu capu` in nori(ma includ si eu)

| anonim_4396 a răspuns (pentru Floricikpurpurie):

Mda, asa e. Numai ca unii sunt doar putini mai aerieni in timp ce altii stau numai printre norihappy

| Johndoe2023 a răspuns:

Pai si ea era la fel cand era tanara.

in adolescenta avem cea mai mare cantitate de energie, suntem plini de hormoni si avem o imensa dorinta de cunoastere. este ceva normal

| lanadelsex a răspuns:

De smecheri.Fiindca o sa fim tineri doar cativa ani, de batranete avem noi timp...

| Floricikpurpurie explică (pentru lanadelsex):

Bv buna asta mi-a placut!
Adolescentae cea mai tare si mai frumoasa!