| anonim800 a întrebat:

De ce nu ai voie sa lovesti o fata?

3 răspunsuri:
| Pandacorn696 a răspuns:

Pai eu zic sa nu te pui cu fetele pentru ca daca sunt dinalea sensibile sigur au pe cineva care le apara si dupa aia...dar daca e una batausa s-ar putea sa te bata pentru ca si eu am mai batut baieti

| Aanyaa a răspuns:

Dai dovada de lasitate lovind o fata deoarece nu e la acelasi nivel cu tine din punct de vedere fizicwinking

| oanakissyou a răspuns:

Nu zice nimeni ca nu ai voie. Doar ca de obicei fetele sunt mai sensibile si nu pot suporta unele dureri la fel ca baietii. Nu sunt de acord nici eu, ca asta sa fie o regula. Doar ca poti discuta mai intai cu o fata daca te deranjeaza ceva la ea, iar daca ea te loveste grav, atunci ii poti plati si tu cu aceeasi moneda.