| Bizzareq1 a întrebat:

De ce nu baga noul episod cu robotzi? trebuia de la 7 fix

3 răspunsuri:
| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Data trecuta au aparut la 10 fi atenta ca daca trece de 9 jumatate uni prosti spun ca iau anulat e gresit doar ca au niste probleme si acum il testeaza

| Swear a răspuns:

Depanari RObotzi - Iese si episodul de azi, doar ca mai dureaza putin (aprox 1 ora jumate) ; ne-am propus sa-l punem la 7 fix - am incercat - dar: nesomn + gripe + zeci de formulare de copyright infringement contra reupload-erilor = fail , asadar, asteptarea MOarte n-are. Episodul 6 din RObotzi va iesi intr-o ora si jumatate . Mai asteptati [sdm]

Răspuns utilizator avertizat