| Inovssakura a întrebat:

De ce nu gasesc in compiuter windows movie maker? adica am windows 7 si pot cauta acolo la search, dar nu il gasesc. singurul lucru pe care in gasesc e:Live Essentials si dc apas ma pune sa il descarc de pe net! deci dc nu il gasesc? FUNDA pentru cel mai explicit raspuns!

4 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Acesta poate fi accesat din Start -> All programs -> Windows Live Movie Maker.
O zi buna! happy

| Ioanantonia a răspuns:

Pai de duci la search si la all programs si scrii

| Inovssakura explică:

Pai nu pot sa il gasesc ce nu intelegeti ca sunteti toti prosti! uffff

| Paul_Condulimazi_1990 a răspuns:

Se poate ca windowsul sa nu fie echipat cu movie maker. astfel te duci pe pagina Microsoft si scrii la cautare movie maker si iti va da kit de instalare movie maker pentru windows 7