| deutSa a întrebat:

De ce nu imi apar raspunsurile care le dau?straight face...am postat acelasi raspuns de 5 ori la o intrebare si nu`mi apare nici unul.Scz TPU!

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Ai putina rabdare. Postarile apar cu o mica intarziere (1-15 minute, rareori apar imediat). Dureaza pana se actualizeaza datele. Daca intri peste vreo 10 minute la intrebarea, la care ai raspuns, iti vei putea vedea postarea. Succes!

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@deutsaa, ma bucur, ca ti-am fost de folos. Mersi pentru apreciere! Numai bine!

| Biencush a răspuns:

Uuuu... or sa apara, toateeee, dar mai tarziu.

| glamour a răspuns:

Trebuie sa ai rabdare sa fie aprobate.

| SpEEdz0r a răspuns:

Ai activat contul? Primesti un email cu un cod de activare big grin