| AndreeaMirela a întrebat:

Dece la sectiunea ' raspunsurile mele' nu par toate raspunsurile pe care le-am dat? Inseamna ca nu s-au postat sau apar dupa un anumitit timp pentru ca unele apar altele nu Dau funda pentru el mai bun raspunswinking

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Unele raspunsuri apar mai repede si altele mai tarziu in functie de actualizarea site-ului, respectiv daca le-ai postat mai aproape ori mai departe de momentul actualizarii. De asemenea, daca nu apar in maximum o ora, s-ar putea sa fi fost sterse la moderare ori raportate si sterse. Numai bine!

| valentingb a răspuns:

O sa vezi in dreapta sus niste sageti portocalii. de acolo dai pagina.
http://www.TPU.ro/......ti-varsta/

te rog