| Диана a întrebat:

De ce nu imi apare statusul pe mess? Si ce trebuie' sa fac ca sa apara? happy

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| alexa007 a răspuns:

Sa dai un restart la calculator, iar apoi sa revii pe mess

| Unique a răspuns:

Foarte simplu, este o problema de a lor! Simplu, tot ce trebuie sa faci este sa iesi si sa intri iarasi pe messenger happyFundita daca te-a ajutat raspunsul meu? Multumesc si daca nu imi dai si daca imi dai happy

| Unique a răspuns:

Daca nu merge, da un restart calculatorului, sau reinstaleaza mess-ul sad laughingCum doresti happy

| Диана explică:

Off...Am incercat tot ce mi-ati spus voi, si tot nu apare. :-l

| BilliOnaire a răspuns:

Si mie mi se intampla des.happy
e o problema d functiunehee hee
ori dai restart. da dureaza prea mult.
ori iesi si reintri p mess.
sau daca vrei schimbi messu. da nu merita. mai bine
iesi si reintri.:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nici mie nu-mi apare sts.ai prea multi intrati in lista(intrati). daca dai restart nu se rezolva.mai bine fa-ti un id nou si adaugi doar p cine ai nevooie(cu care vb, iubitu)daca ai