| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa fac sa-mi apara ce melodie ascult la statusul de pe mess? multumesc

13 răspunsuri:
| mikey a răspuns:

Copiezi link-u de unde asculti muzica si fain fumos il pui la status

| RetroX a răspuns:

Poti folosi HyperIM!winking

| RamonaMn a răspuns:

Nu trebuie descarcat nimicwinking, doar sa ai winamp.Mergi la Winamp si iti faci un Playlist cu melodiile care vrei sa le asculti - Playlist - Playlist Preferences - General purpose - Yahoo Messenger Now Playing - Enable Status changing.

Succes! happy

| catthshshshs a răspuns:

Trebuie descarcat un program...cauta pe google cum se numeste

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Habar n.amlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O. o

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum a zis ramona ca mie cam lene sa scriu si eu acelasi lucrubig grinbig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mergi la Winamp si iti faci un Playlist cu melodiile care vrei sa le asculti - Playlist - Playlist Preferences - General purpose - Yahoo Messenger Now Playing - Enable Status changing.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Haba n-am. cietsc si eu ce or scris sa imi pun si eu laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Haba nam .cietsc si eu ce or scris sa imi pun si eu laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau sa ascult muzica daca se poate

| cata1995 a răspuns:

Pai ia-ti programul hyperIM