| kittykat a întrebat:

De ce nu imi merg chat-urile? Adica se incarca intruna si spune ca nu-i buna conectarea la internet... bine nu asta e problema pentru ca pe google chrome merge. Eu rulez cu Mozilla Firefox pentru ca nu`mi merge chrome-ul, niciodata nu mi-au mers chat-urile pe mozilla si as vrea sa stiu de ce? Va roog ma ajutati?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| iDroid a răspuns:

Pai...ai nevoie de un plug-in care iti lipseste de ex: Adobe Shockware player(nu stiu daca am scris bine)

FUNDA?