| Robert07cr a întrebat:

Vreau sa stiu si eu de ce pe google chrome imi merge youtube si pe mozilla firefox nu merge. Dau funda mareee de tot celui care imi spune. Mersi big grin.

4 răspunsuri:
| StefanMosneaguID a răspuns:

Simplu, pe firefox ai câteva cache-uri în istoric-ul tău ce creează probleme. Şterge-ţi istoricul împreună cu toate datele de la Settings şi te asigur că va merge. Succes!

| Robert07cr explică (pentru StefanMosneaguID):

Si acum imi apare asta: A script on this page may be busy, or it may have stopped responding. You can stop the script now, or you can continue to see if the script will complete.

Script: http://assetsro.tpu.ro/......71ad.js:12
Am 2 optiuni 1.Continue 2.Stop Script. Ce fac?

| StefanMosneaguID a răspuns (pentru Robert07cr):

Reinstalează-ţi Mozilla Firefox de pe Google Chrome. Succes!

| Robert07cr explică (pentru StefanMosneaguID):

Oke daca merge ai funda.