| ella2816 a întrebat:

De ce nu imi merge cititorul de card? am un card micro s m2, si nu imi merge imi spune ceva de hardthinking, si cum instalez driver-ul?:*

Răspuns Câştigător
| Axys a răspuns:

E de la windos toata treaba schimba windosul reinstaleaza calculatorul aceeasi chestie am patit-o si eu am reinstalat si mea luat cititorul de carduri fara probleme

daca nu poti sa reinstalei windosul
dai restart la pc
si incerca sa repui cititorul de card
daca tot asa arata mergi in My Computer si vezi daca apare acolo ceva sad daca nici asa esti nevoita sa schimbi winsoul...