| droid96 a întrebat:

Aveti vreo idee de ce nu imi recunoaste Pc-ul cititorl de carduri?(card micro sd de 8 gb). Telefonul mi-l recunoaste imediat, cititorul e nou, ieri a mers, iar la Control >Panel-- Flash Disk spune ca "This device is working properly" Funda!big grin

1 răspuns:
| Essekar a răspuns:

Dupa un timp anume cardurile micro sd se `strica` eu asa patesc cu ele de obicei dupa 6 luni incep sa faca figuri...ele merg bine in telefoane si alte chestii dar in cititoare se duc
.eu asa am patit cu doua happy