| Nicushor a întrebat:

Cum pot sa deblochez un card micro SD care are parola? Si pe care nu il citeste cititorul de carduri...

3 răspunsuri:
| cosmon a răspuns:

Daca stii parola eu scoti ii dai remove password, daca nu o stii il formatezi!

| alex_3477 a răspuns:

Am auzit de la cineva ca se pote face o formateare la card de pe un Nokia E51

| Nicushor explică:

Pai cum il formatez, ca am incercat sa ii dau formatare si nu merge, am dat si formatare memorie, si tot degeaba... trebuie sa fac asta de pe un telefon anume? adica Nokia, Samsung, Lg?