| Walhalla a întrebat:

De ce nu imi merge facebook-ul? Imi apare problema la incarcarea paginii.Am intrat cu mozila,IE, Google Chrome..si la fel..Nu stiu ce are, mai ales ca la toti cu care am vb merge.Ced ar putea fi? Alte site-uri merg.

3 răspunsuri:
| Carrtof a răspuns:

Ce problema? Ce iti apare?

| Walhalla explică (pentru Carrtof):

Timpul conexiunii a expirat

Serverul de la www.facebook.com nu răspunde suficient de rapid.

Acest sait poate fi indisponibil temporar sau prea ocupat. Încercați din nou în câteva momente.
Dacă nu puteți încărca nicio pagină, verificați legătura la rețea a calculatorului dumneavoastră.
Dacă calculatorul dumneavoastră este protejat de un paravan de protecție sau un proxy, asigurați-vă că Firefox are permisiunea de a accesa internetul.

| Carrtof a răspuns (pentru Walhalla):

Poate fi o problema de la conexiunea de internet.Depinde de la ce furnizor ai internetul si ce viteza ai...