| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu imi merge internetul pe telefon?sad Am telefon NOKIA XPRESS MUSIC 5310... vreau foarte tare sa imi mearga internetul. am optiune cu internet gratis dar nu merge. Va rog cine stie...

6 răspunsuri:
| Mady_1319 a răspuns:

Verifica setarile de internet pe telefon.pahappy

| Mady_1319 a răspuns:

Verifica setarile la internet pe telefon, pahappy

| NoBoDy_7286 a răspuns:

Asa mi se intampla si mie pe Nokia 5300 si Nokia 6234

| JuiceApple a răspuns:

Pai depinde pe ce reteaesti daca esti pe vodafane nu are cum sa nu mearga numai daca acel tel are setat...ata iti pot spune scuze dar sper ca te ajuta la ceva

| Dirigus a răspuns:

Ca pe telefonul tau sa mearga internetul, trebuie sa ceri sa-ti trimita configurarile pentru telefonul tau.Suni la relatii cu clienti si acolo iti vor da toate detalile.Eu zic ca n-are rost sa stau sa-ti explic cum vine pentru ca aceeasi chestie iti spun ei si mai bine! Daca vrei totusi daca vrei cere-mi aceste informatii.Sanatate si numai bine!

| djkidu a răspuns:

Cea mai buna solutie suna la relatii cu clientii si te vor indruma ei big grin