| SEAL a întrebat:

De ce nu introduce facebook butonul dislike? nu mai pot sunt atatea chestii de rahat pe care le posteaza unii incat cred ca innebunesc

3 răspunsuri:
| Simon a răspuns:

O idee minunata, sincer iti spun laughing chiar ar trebui asa ceva. poti da "dislike" pe FB, dar numai dupa ce ai dat "like", deci e o anulare de "like" laughing. trimite un mail celor de la FB poate rezolvi ceva. Toate bune

| kyssy a răspuns:

Pai butonul asta este doar ca trebuie sati instalezi un fel de program foarte simpatic si iti da diferite chestiute...nu iti instaleaza virusi si nu e periculos pentru pc eu el putin ma inteleg ff bine

http://facebookplus.blogfree.net/? t=2568795

sper sa-ti placa :*(vezi ca-ti scrie in italiana cand descarci dar dupa aia se seteaza dupa profilul tau)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt de acord. Insa e o mare companie daca te aude cineva inseamna ca ai un mare noroc. :d