| g00dmorning a întrebat:

Hei, este adevarat ca Facebook va introduce si butonul,, Dislike"?
Ce parere aveti despre asta?

6 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Asa se aude.Nu stiu daca se va implementa lucrul acesta insa consider ca butonul Dislike ar putea crea conflicte intre useri..mai bine ramane asa, doar cu like.Lucrurile pozitive conteaza.

| IonuţR1995 a răspuns:

S-au spus multe zvonuri despre acest buton, de dislike. Intr-adevar se lucreaza la un nou buton care sa insoteasca like-ul, dar o sa fie un buton care sa exprime empatia, deoarece nu orice moment este unul bun. Asta a declarat Zuckerberg.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu va fi buton de dislike cu un fel de buton de empatie

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu am vazut nimic despre asta.
Se vorbea despre buton 'dislike' inca de prin 2012, cand il cereau utilizatorii. Acum lumea e satula de Facebook cu totul, iar ei se preocupa mai mult cu reclame, si stocat/vandut date personale, decat cu modificarea si imbunatatirea site-ului.

| alexandrualind a răspuns:

Sigur!

| Gunoi a răspuns:

Nu știu, poate.
Trebuia să fie demult acest buton doar că sunt ei misogini youtube are ei nu, cam urât nu trebuia să aibă buton like dacă nu avea dislike, părerea mea e că să le scoată pe amândouă și așa unii sunt cam obsedați laughing