| capsuna16 a întrebat:

De ce nu ma pot loga pe facebook? Imi spune ca parola e incorecta, iar daca incerc sa o schimb, cand sunt pe calculator ma deconecteaza de pe telefon si nu ma mai pot conecta. Nu ma conecteaza decat pe calculatorul meu sau daca m-am deconectat nu ma mai lasa sa ma loghez nicaieri si m-au blocat temporar ca sa nu mai pot lasa comentarii.

1 răspuns:
| simina96 a răspuns:

Buna! Ceva asemanator am patit si eu acum 1 an.La mine cauza a fost un virus pe care nu l-am putut elimina deloc, am incercat cu toate antivirusile cele mai populare si bune de care stiu si tot nu mi s-a putut rezolva problema.In consecinta a trebuit sa imi fac un cont nou.Ar putea sa fie asta cauza si la tine sau o problema tehnica de la ei care se rezolva mai greu. Sfatul meu este sa cauti pe cineva care se descurca cu calculatoarele si poate o sa se rezolve.