| oanna14 a întrebat:

De ce nu merge sa ma loghez pe facebook? Bag e'mail, bag parola dar cand dau log in imi spune ca trebuie sa bag parola pentru a ma loga thinking nu imi primeste parola, desi este buna. De ce?

2 răspunsuri:
| Bibuşca a răspuns:

Buna!
Asa am patit si eu. Am stat o ora sa ma loghez si nu mergea deloc. Ce alta solutie aveam decat sa-0mi fac alt cont?! Dar mi se pare ca-ti spune acolo "Am uitat parola" scrii acolo ce ti se cere! Parca era sa-ti scrii e-mailul si primeai un e-mail de confirmare. Si acolo scrie parola. Dar eu cred ca e o defectiune de la facebook.
O zi minunata sa ai!

| oanna14 explică (pentru Bibuşca):

Am incercat si asa, dar tot nu merge. Si eu cred acelasi lucru, probabil este defectat facebook-ul meu.