| Caty5 a întrebat:

De ce nu mai dau in aceasta seara la 20.20 pe antena 1 Next Top Model By Catalin Boezatu? Ca am vazut ca acum este cenusareasa in loc de aceasta emisiune. Si daca o dau la TV sau oriunde altundeva si online, pls spuneti-mi, dau funda si votkiss! Repedebig grin...

Răspuns Câştigător
| AlleSss a răspuns:

Heiii!
In aceasta seara nu va mai fi Next Top Mode. 19 ani de Antena 1! O schimbare. Nu-ti face griji, data viitoare va fi.
Bafta!

6 răspunsuri:
| Timeea2001 a răspuns:

Nu a fost joi deoarece antena 1 implineste 19 ani inca nu ai aflat?

| NoNameInAction a răspuns:

Nu o dau din cauza ca urmeaza Sf. Andrei! in aceasta noapte.

| Maiiiaaa a răspuns:

Pentru că azi Antena 1 împlineşte 19 ani de ediţie.
Emisiunea este difuzată săptămâna viitoare. Funda?

| ToxicLollipopx a răspuns:

Botezatu e foarte ocupat, dar a promis ca episodul urmator [ de sapt viitoare] o sa fie mai special happy FundaA?

| Anna220 a răspuns:

Se spune ca, Catalin Botezatu a facut infarct in Turcia alaturi de fetele de la Next Top Model.Pentru o asemenea patanie se sta 7 zile la pat, el acum fiind la spital.Acesta cred ca este motivul.

| Alexanddddra a răspuns:

Antena 1 implineste 19 ani big grin dar va fi sambatawinking:*