| Şi_Atât_Taniia_1998 a întrebat:

Dc nu se mai difuzeaza Next Top Model pe A1 de la 20.20? imi spuneti si mie plz cand o sa fie? puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Demise a răspuns:

Nu se mai difuzează deoarece Antena 1 împlineşte 19 ani de emisie.
Emisiunea va fi difuzată săptămâna viitoare. happy

5 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Saptamana viitoare va fi difuzata emisiunea Nex Top Model by Catalin Botezatu. Antena 1 a implinit 19 ani si a difuzat in loc de NTM Cenusareasa [la care si eu m-am uitat] si G-Force Salvatorii planetei love struck
*-*

| Musique a răspuns:

Săptămâna viitoare.

| CrazyPittica a răspuns:

Antena 1 implinea 19 ani de existenta! Saptamana viitoare se difuzeaza!

| RyGoLeTa a răspuns:

Buna!
Nu se mai difuzeaza din cauza ca Antena 1 implineste 19 ani si au ales sa sarbatoreasca prin difuzarea unor desene primul fiind ''Cenusareasa'' la care m-am si uitat.
Emisiunea Next Top Model By Catalin Botezatu va fi difuzata saptamana viitoare, joi la 20:30.
O seara placuta!