| Anonimouse25163 a întrebat:

De ce nu mai e TPU cum era inainte? Adica inainte orice intrebare puneai ti se raspundea si oamenii raspundeau frumos. Acum toti care raspund cauta cearta si in plus nici nu mai raspund multi 2-3 maxim. De exemplu am si eu o intrebare si daca mi-ati raspunde as fi foarte fericit. As vrea exemple de pagini de Instagram noi, originale care nu sunt in Romania in momentul actul. Un concept nou adica un continut diferit fata de ceea ce este in Romania acum. Problema este ca in Romania sunt cam toate tipurile de pagini de Instagram. Totusi daca aveti idei m-ati face foarte fericit. Multumesc!

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Hai să facem să fie pe TPU așa cum era înainte.
Eu nu mă pricem chiar deloc la Instagram, dar o să mă uit pe el azi.