| Anonimouse25163 a întrebat:

Niste idei noi originale de pagini pe Instagram? Adica ceva ce nu e in Romania acum, ceva nou.

4 răspunsuri:
| devilshelp a răspuns:

O pagina cu teorii din seriale

| Anonimouse25163 explică (pentru devilshelp):

Cum adica?

| devilshelp a răspuns (pentru Anonimouse25163):

Pai hai sa luam de exemplu Riverdale. Faci o pagina care sa fie dedicata acestui serial sau poti sa faci despre mai multe. Si acolo pui o poza din serialul respectiv pe care scrii teorii/pareri. Prima data incepi cu parerile/teoriile tale, iar dupa le ceri urmaritorilor sa iti zica si ei. La partea cu editatul iti trebuie doar o poza din serialul respectiv, peste care scrii parerea/teoria (exemplu: Eu cred ca Black Hood este Hiram pentru ca etc etc. Asta ar fi o teorie. La parere poti sa spui ceva de genul "Mie nu prea imi place de Veronica in sezonul asta pentru ca etc etc) Sper ca ai inteles ceva laughing

| Anonimouse25163 explică (pentru devilshelp):

Interesanta idee. Dar ma asteptam sa raspunda mai multi oameni.