| lov318 a întrebat:

De ce nu mai pot intra pe site-ul reviste popcorn...Mai are cineva problema asta?thinking

4 răspunsuri:
| Ađııa a răspuns:

Si eu la fel. Sunt innebunita. at wits' end Vreau sa vad ce revista e, ce postere, star watch...straight face Probabil lucreaza la asta...incearca sa puna revista sa editeze p'acolo noutatile, pana mea. Sper sa se remedieze. Oricum ma duc si-mi iau revista cat mai curand de la chiosc, ca nu se stie. big grin Si nu vreau sa o pierd.

| Smerix a răspuns:

Nici mie nu-mi merge.crying. Probabil au ceva probleme tehnice si sper ca il vor repara in curand...Deci stai linistita nu e din cauza pc`ului tauu.; D

| Cocki a răspuns:

Da si eu am patit la fel astazi sad Cred ca e vreo problema tehnica sad Asteptam o zi cel mult si isi revine :* Sper sa mearga maine!

| anadandelinaa a răspuns:

Am cautat azi la toate chioschiurile si mi-au zis ca nu a aparut revista straight face