| 202020202020202020202020202020 a întrebat:

De ce nu merge sa dezamorsez bomba in cs Romania? Apas pe e (tin apasat pe e) si nu imi arata nimic. Dau funa cat de rapit sa poate raaspunsul

2 răspunsuri:
| StalkerSoul a răspuns:

Reinstaleaza cs sau du-te in cstrike/config.cfg si cauta tasta "e" iar acolo scrie asa bind "e" "+use".
Salveaza, pune cfg-ul pe read-only si intra in cs, apoi scrie in consola execconfig.cfg.

| Alex_Alex_1995_bEXO a răspuns:

Pai la cs Romania nu merge sa dezamorsezi bomba e un bug incearca carbon este tare cs-ul ti-l recomand funda?