| PufuletsiCuCiocolata a întrebat:

De ce nu merge sa imi fac un server de SA-MP cand adaug serverul meu la favorites zice "retriveing info..." si nu merge.Ma poate ajuta cineva? Funda si vot.

3 răspunsuri:
| Memet_Alan_1990 a răspuns:

Nu ai ip rodabil si daca vrei tu sa intri pe server baga la favorite :7777 dar sa stii ca nu apare si la alte persoane

| Sirbu_Andrei_1993 a răspuns:

Dai server.samp si il lasi sa mearga nu il inchizi si dai 2 clik pe el Funda si vot

| Sirbu_Andrei_1993 a răspuns:

Sau daca ai ip routabil am eu o rezolvare pentru tine raspunde-mi si o sa ti-o zic big grin